Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bringások, nektek van edzőgörg...

Bringások, nektek van edzőgörgőtök otthon?

Figyelt kérdés
azért kérdem,mert szeretnék venni egyet,de nem tudom milyet és érdemes-e.de gondolom nem baj ha van otthon és használva is van.valojában inkább a milyennel nem vagyok tisztába.

2015. júl. 8. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
decathlonos olcsó 60k-s görgővel próbálkoztam, de pár hónapo alatt megadta magát, amúgy meg jobban szeretek természetben bringázni, engem a téli idő is kivonz mindig.
2015. júl. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem "Tacx Satori Pro" van. Nem igen hasznalom, de nem is vagyok tul lelkes bringas :) Ilyen: [link]


Mondjuk nem is igaz, hogy nem hasznalom, mert allvanykent jol szerepel. Neha tekerek is rajta, de ez valojaban elhanyagolhato. Amugy jo cucc ... aki otthon is edzeni akar, annak tokeletes valasztas.

2015. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
van, téli alapozó edzések elengedhetetlen kelléke
2015. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!