Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Crivit kerekpar computerem...

Crivit kerekpar computerem van, es atallitottam, de a kerek meretet elbaltaztam. Hogyan tudnam javitani?

Figyelt kérdés

Veletlenul 26,4-esre allitottam be, a 26-os helyett, de majd hamarosan ki lesznek cserelve a gumik eegy olyanra, amik vekonyak es nem tapadnak annyira.

A lenyeg az, hogy a Crivit kerekpar computeren ezt a 26,4-es szamot atlehet javitani? Kivettem az elemet, de nem adta ki a javitasi lehetoseget.



2015. júl. 11. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
RTFM probléma.
2015. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan milyen crivit km orad van de az enyemem a gomb alatt van egy pici lyuk ha azt benyomod egy helyes targgyal pl fogpiszkalo akkor urjaindul es ujra be tudod allitani az alap dolgokat mint pl ora,testsuly kg,kerek meret,szerviz.
2015. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

RTFM: Read The Fucking Manuals


Adtak hozzá kézikönyvet. Fogod kinyitod és szépen elolvasod. Ennyi!! Erre sem vagy képes?

2015. júl. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Az én Crivitem esetén a két funkciógombot egyszerre kell nyomva tartani pár másodpercig a teljes resethez. Onnan már kezdheted elölről a teljes beállítási procedúrát...
2015. júl. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!