Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » "Sima, pesti" bringázáshoz...

"Sima, pesti" bringázáshoz melyik kereket válasszam?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A jelenlegi nagyon hasonlít a CST-hez, elég recés a kereke. Nincs vele problémám, de szeretném kipróbálni a Continentalt.

Viszont félek, hogy a kisebb recék miatt megcsúszok, pl. a BVSC pálya melletti földúton keresztül menni így is nagy kihívás.


2015. júl. 16. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Ja, én is a BVSC fele járok, figyelni kell :-)

Én is egy CST-hez hasonlót lecseréltem Conti EcoContactra. Elsősorban a defektvédelem miatt és kisebb ellenállást remélve. A kisebb ellenállást annyira látványosan nem érzem. Nem vagyok egy száguldozó típus, de murván megfarolok ezzel az új Contival. Viszont nem volt azóta defektem, előtte majdnem minden alkalommal, amikor nyeregbe pattantam és kellően eltávolodtam otthonról :-( Szerintem csak a BVSC melletti 200 m miatt nem kell a terepgumi. Más kérdés, hogy Szentendrére pl. még nem próbáltam meg eljutni az új gumikkal...

2015. júl. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:
Éveken keresztül jártam Conti SportContacttal (28-622) mindenféle utakon, tökön-babon keresztül. Slick létére gyakorlatilag bárhol elmentem vele, szóval a mintázat nem mindig létfontosságú. Jelenleg Contactot (37-622) hajtok, aminek van egy kis mintázata, azzal sincs gond. Persze extrém freeride felhasználásra valószínűleg mást választanék, de közlekedni tökéletes.
2015. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!