Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen nyerget használtok...

Milyen nyerget használtok 100-200 km feletti utakra?

Figyelt kérdés
Választás előtt állok de jól jönne valami tanács, természetesen betétes gatyát használok de valami prosztata kímélő ülésre lenne szükségem, milyet használtok?
2015. júl. 25. 01:37
 1/9 Alex Fly ***** válasza:
Nem hinném, hogy mások nyereghasználata segítene rajtad, mivel nincs két egyforma segg, de ha érdekel, én 15 éve a Trinity hasonló kivitelű nyergét használom. Sajnos ma már nrm igazán lehet kapni...
2015. júl. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem Cannondale van és a nyereg is az, ami alapból rajta volt. Még tavasszal egy 90 km-es út után majdnem egy hétig éreztem a seggem, addig most 200 km után semmi. Szerintem a seggednek is hozzá kell szoknia, mindenesetre lehet később beszerzek majd egy lyukas nyerget.
2015. júl. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek másfajta jön be, én egy hatalmas zselés nyerget használok, nagyon hülyén néz ki a kerékpáron de volt egy nap mentem 150 km-t vele és semmi seggfájdalom közben vagy másnap.
2015. júl. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Selle SMP Dynamic-ot hasznalok es megmondom oszinten, hogy hibatlan.


[link]

2015. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Krisz85 ***** válasza:
ez így van, nekem volt hogy selle smp, lyukas porsztata kimélő nyereg 15 félke szögben állítottam be és mindegyikkel mentem egy hetet, úgy hogy az ülőgumó szélességemehez mérten vettem, nem akart jó lenne, zsíbbadt még a tököm is rajta, külön füzetben vezettem a beállításokat, aztán lett egy új bringám ,tök alap selle italia nyereggel, 300 km után kezdek el rajta mocorogni, ennyit a nyeregválasztásról, lutri.
2015. júl. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nyerget nem kell kulonbozo szogekben beallitani. Normal esetben minden nyereg vizszintes. Selle SMP nyergek tok kemenyek, az ules csak egy pontjan van rajta egy hangyafasznyi puhasag. Arra kell a seggcsonttal raulni (de szerintem ezt el is mondtak es meg is mutattak a boltban, ahol seggmeretre vasaroltad - kedves utolso valaszolo).
2015. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Krisz85 ***** válasza:

igen csak mondjuk a selle smp nyergeket orra lefele kell állítani, és nézz meg egy selle smp-t, amiben S ív van, ott legyél okos és állítsd be vízszintesre....


egyébként sok profi orral felfelé állítja kicsit, mondván alátámasztja a estet, ha egy fokkal is lefelé állítod, akkor előre csúszol, akkor pedig gyakorlatilag végig combból tartod a tested, ami erőt vesz el és hamarabb elfáradsz,


egy fizik nyeregnél nyilván egyszerű vízszintesre beállítani mert tök lapos, kedves utolsó válaszoló...........

2015. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Renben kedves utolso vasarolo ... jo is az amikor az ember hisz magaban :)
2015. júl. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Héhé, nem kell vita. Egyébként igazatok van hogy mindenkinek más segge van. Nekem volt tavaly egy 16 órás 240 km-es túrám és két napig azt hittem a hátralévő életemben impotens leszek, Jelenleg Selle Italyat használok, nem a legjobb, előtte kínai vacak volt azzal egy hete meg sem éreztem a 100 kilómmal a 170 km-es utat. Szóval ezért érthetetlen picit.
2015. júl. 27. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!