Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A spinning bicikli és az...

A spinning bicikli és az utcai bicikli ugyanazt a hatást adja?

Figyelt kérdés
Tehát ha egy utcai bringára veszek egy kitámasztót és otthon tekerem az egyenértékű egy spinning kerékpárral? Mert ha lehetne nem költenék külön benti és kinti kerékpárra. Mire figyeljek a vásárlásnál? A diétámat szeretném megdobni egy kis kardióval, hogy fogyjak.
2015. júl. 30. 09:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Megfelelo ruhazat eseten szinte egesz evben lehet tekerni, de persze ettol meg jol johet egy szobagorgo is (an mondjuk csak allvanynak hasznalom) ... persze amikor vettem, ugyan olyan lelkes voltam mint Te.


Szerintem magnesfekest vegyel. Nekem Tacx Satori van [link] ... letezik az alaptol egeszen a szamitogepre is csatlakoztathato es onlone versenyezheto valtozatig tobbfajta is.

2015. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!