Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kormánycsapágy való...

Milyen kormánycsapágy való egy Gepida Alboin 300-ba?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Gugli képek alapján szerintem menetes 1 1/8 os félintegrált, de jobb lenne, ha lefényképeznéd.
2015. aug. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyet tudtam csinálni, hátha ez segít.

2015. aug. 9. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez olyan, mint amit az első válaszban írtam. De csak kiváncsiságból kérded, vagy valami probléma van vele?
2015. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget. Bár még mindig nem teljesen világos, mert ebike-on külön van félintegrált és 1 1/8"-os menetes kategória is, de gondolom utóbbi lesz az enyém, az hasonlít rá inkább.


Nem tudom hogy hibás e, de kotyog. Meghúztam, mentem vele valamennyit, de már megint nem az igazi, bár jobb mint meghúzás előtt.

2015. aug. 9. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem prémiumkategóriás, szupertartós alkatrészekkel szerelik ezt a biciklit, de nem hinném, h cserére szorulna, csak utána kell állítani a csavarokat, esetleg meg is lehetne zsírozni. Ha kotyogósan használod, akkor viszont előidézheted, h idő előtt cserélni kell.
2015. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!