Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerekpárom tekeresnel kattog...

Kerekpárom tekeresnel kattog csak akkor amikor bal lábbal hajtom! Monoblokk cserelve lett. A kattogas viszont megmaradt. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés

2015. aug. 13. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem is kattogott az egyikfele,bevittem a boltba,meghuzták a pedált azon a felén amelyiken kattogott,és elmult.
2015. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tothp ***** válasza:
meg kell húzni mindkét oldalt. akármelyik laza, mindíg úgy érzed, hogy a bal kattan.A jobboldalt a lánc miatt nem érzed a kattanást.
2015. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alex Fly ***** válasza:

Tipikus esete annak, amikor a hajtókarcsavar nincs teljesen meghúzva (illetve ha felszereléskor meg lett, akkor kilazult -egyebek között ezért is kell pár száz km után újrahúzni őket).

Minden esetben a bal oldali karnál vehető észre a rendellenesség, ui. a tányérhoz képest az mozdulhat el...

2015. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is az egyikfele kattogott, szerintem az első váltóhoz hozzér a lánc és az tud kattogni, a váltón a kormányon tudsz állítani. Állítgasd nekem segített ha nem változik mutasd meg szerelőnek!
2015. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 horbeni ***** válasza:
a meghúzás segített?
2015. aug. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsolt Bodnar válasza:
Nezd meg nincs e kikopva a negyzet vagy a csillag mert az is okozhatja ha nem az takaritsd at a pedalokat es huzd meg rendesen a csavarokat :D :D :D
2016. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!