Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Átlag hány letekert kilométerr...

Átlag hány letekert kilométerre jut egy defekt?

Figyelt kérdés
Fővárosi körülmények között, trekking kerékkel.

2015. aug. 13. 22:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! Jövő héttől nekem is Conti lesz fent.
2015. aug. 20. 12:40
 12/16 A kérdező kommentje:
Ejj, háromszáz kili után megint beszoptam egy defektet az új, öt rongy darabja Contikkal. Lehet, hogy magasabb kategóriás külső után kell néznem.
2015. szept. 10. 19:12
 13/16 anonim ***** válasza:

Érdemes rááldozni azt az 5000-8000 forintot darabjára, minthogy idegbajt kapj, vagy a több száz kilométeres úton csesszen veled ki az élet...

Nekem Continental Town Ride van (38*700c), 4000km van benne nagyjából, kb. 2000km táján volt egy defekt, egy alattomos üvegszilánktól. Azt vettem észre, hogy a gumiborítást szétvagdossák a kövek, üvegek, de mégsem volt ezen az egy eseten kívül defekt. Nem hiába az egyik legvastagabb szövetsűrűségű külső, 180 tpi az alapja mindegyiknek ha jól tudom, ehhez jön a defektvédelem pluszba.

2015. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja és a határértéken van a nyomás, 4,5-5 bar környékén.
2015. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Alex Fly ***** válasza:
A Contik szeretik a magasabb nyomást. Ajánlott a ráírt max nyomáson vagy afelett használni.
2015. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Múlt héten 1 hét alatt 4 defekt városban aszfaltion defektvédett méregdrága Schwalbe kevláros külsőkkel. km? tán 100 vagy annyi se.

15 rongy egy iylen külső darabja és ami díj és elismerés létezik azt mind begyűjtötte. Aztán lószar az egész. És kopik és repedezik mit állat. Soha többet. Drága szar. Szó szerint.

2015. okt. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!