Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy flakon Slime-ot (500 ml)...

Egy flakon Slime-ot (500 ml) hány belsőbe e lehet beletenni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 16. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
4
2015. ápr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gondold meg at, hogy valoban szukseged van-e ilyen hulyesegre. En mar megcumiztam ezt. A bringastarsam is racseszett.


Nem tartom jo termeknek: talan egy kis kiralydinnye okozta kart helyrehoz, de nagyobb serulesre egyaltalan nem hatasos, ossze-vissza minden zold trutyis lesz ha baj van es szerelni kell.


Az en defektproblemaimat egy jo kulso megtalalasa oldotta meg, azota is csak Continental gumikat hasznalok es nincs is defektgondom (lekopogom) mar jo regen.

2015. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak mondjuk egy 60 ezer ft-os országútira nem akarok tenni 6000 ft/db árú gumit.
2015. ápr. 16. 18:18
 4/7 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 16. 18:20
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
118 ml / kerékpárbelső, a flakonon jelezve is van. Én még nem töltöttem bele, de szerintem terepen jó lesz mert sok a tüske, rózsa stb. aminek a gallyai bizony belógnak az ösvényre. Ha betömíti akkor nekem jó, nem érdekel mi lesz trutyis, még mindig jobb mint a defekt, főleg ha verseny közben vagy...
2015. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fél liter 4 gumira elég. A Slime k.jó, de hogy a bringástárs hogy cseszett rá, az sajnos nem derült ki :)

Erdőben és szántóföldeken is átjárok és hónapokig nem kell a terepen gumit szerelnem :) Érzésem szerint a porózusságon is segít. Bátran vágj bele kérdező. Ha a szelep telimegy, simán mosd ki, mert vízben oldható a trutyi.

2015. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! Csak szingó szelepes belsőbe kicsit bonyolultabb beletenni. Legalábbis a videóban, ahogy mutatják könnyen ellehet b*szni.
2015. ápr. 19. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!