Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Büntetett már meg valakit...

Büntetett már meg valakit rendőr mert járdán biciklizett?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elvileg nem szabad, de büntetnek érte a rendőrök? Ha igen, mennyi volt a bírság?

2015. aug. 26. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Budapesten már igen, Székesfehérváron meg a kutya sem foglalkozik vele....

mondjuk fehérváron azért klasszisokkal jobb a közlekedési kultúra.

2015. aug. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jelen, csak akkor büntethetnek, ha az utca elején van kerékpárral behajtani tilos jelzés. nekem 3000 volt 5 éve talán...
2015. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy buntetnek ... szabalysertes, tehat penzbuntetes jar erte, ami mostansag 30ezer forintrol indul.
2015. aug. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Székesfehérvár közepén a sétáló utcában tilos, mégis ott meg át mindenki, gyalog rendőrök ott sétálgatnak, egyáltalán nem érdekli őket... Mondjuk ritka aki tahón közlekedik... Azt, hogy pl pesten büntetnek azt meg megértem, mert rohadtul leszarják sokan, hogy te is ott közlekednél gyalog...
2015. aug. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

25ezres alföldi városban még nem fordult elő. Egyszer egy polgárőr szólt ránk amikor anno bmxel mentünk egy egyébként alig használt járdán hogy az nem játszótér.

----

Üdv: egy freerider(umf hardy3)

2015. aug. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3. válaszolónak. 5000 ft-tól kezdődik, nem 30-tól.
2015. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
Állítólag r történt olyen. Én sajnos még nem találkoztam hasonló esettel.
2015. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3unkat megbüntettek fejenként 5000 re, pont 1 hete. Mindszenten történt, mi nyaralni voltunk..
2015. aug. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A járdát csak akkor vehetjük igénybe kerékpárral (szigorúan egymás mögött haladva), ha a mellette haladó út közlekedésre alkalmatlan - ez nem azt jelenti, ha a kerékpáros közlekedés tiltott az úton, akkor igénybe vehető a járda (!!), hanem annyira kátyús, balesetveszélyes az út, hogy azon a közlekedés ellehetetlenül. Ebben az esetben is a megengedett maximális sebesség 10 km/h.
2015. szept. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!