Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megérné nekem venni egy...

Megérné nekem venni egy országúti biciklit?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok,most egy 26-os közepes vastagságú kerekű biciklim van.Mostanában egyre többet biciklizek,és arra gondoltam hogy lehet azzal jobb lenne.Drága egy jó országúti bicikli?Használtan megéri venni?Ti milyet ajánlanátok?

#bicikli.országút
2015. szept. 2. 18:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg az előző biciklimen ki lehetne cserélni a kereket egy vékonyabbra?
2015. szept. 2. 18:42
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is annyi idősen kezdem biciklizni :') mondjuk én bmxel kezdtem :D aztán váltottam freeridra amit jelenleg is űzök.

Hát ha oda vonz a szíved érdekel a dolog és tudod hogy nem csak pár hónapig csinálnád és idővel tudatos lenne a dolog akkor megérné. Testbikeon keress jó állapotút. Hajrá ;)

2015. szept. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Használtan már jókat lehet kapni 50-100 ezer között. Az újak igen drágák, nem biztos, hogy ki tudsz könyörögni szüleidből 250 ezret bicajra.

Egyébként a legolcsóbb megoldás, az amit te is írtál, vagyis a gumik keskenyebbre cserélése. Nyilván nem tudsz országúti gumit felrakni rá, de már egy 1.4-es szélességű slick külső is alkalmas aszfalton való tempós haladásra.

2015. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Az 1,4-es szélességű arra utal hogy 1,4 cm széles?Megmértem,most egy 4 cm vastag van rajta.Hol tudok ilyen kerekeket venni,illetve kicserélni?Mennyire nehéz kicserélni?
2015. szept. 3. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor éri meg az outi, ha csak jó minőségű aszfalton szeretnél tekerni, napi több tíz kilómétert. Országútival nem tudsz terepre, vagy rossz minőségű útra menni, mert nyolcas lehet a felniben, stb... De ha aszfaltra mész, akkor a repülés élményével leszel gazdagabb... :) Én aszfalton tekerek napi 60-130 km-t, hihetetlen élmény!!! Amúgy én is 13/F. :D Amúgy egy olcsóbb, használt outi jó befektetés lehet, ha jól van felszerelve... Sok sikert hozzá!
2015. szept. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!