Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha városban szeretnék bicikliz...

Ha városban szeretnék biciklizni meg Margit szigeten meg a Dunán akkor jó ha veszek egy 26-os MTB kerékpárt vagy erre a városi kerékpár jó inkább?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert láttam 26-os használt MTB kerékpárokat 15000 Ft-ért a jófogáson és a városi kerékpárok amik vannak azok drágábbak azok 25000 Ft-ért láttam. Az nagy baj lenne hogyha 26-os MTB kerékpárral kerékpároznák a városban meg a Dunán ? Vagy milyen fajta kerékpárt nézzek városba ?

2015. szept. 13. 17:41
 1/6 anonim válasza:
100%
A gumiabroncs az érdekes inkább, városban a simább erezetű az előnyösebb, olyan ami nem csapja fel annyira a vizet.
2015. szept. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tothp ***** válasza:
100%
A Dunára vizibiciklit javasolnék inkább
2015. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15 ezerért hulladékot kapsz. Használtan is.
2015. szept. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Újonnan biztos hogy ne keress ennyiért, mert amit kapnál (tescoban) az közelebb áll a vegyes fémhulladék elnevezéshez, mint a kerékpárhoz!

Én valamilyen régebbi csepel stb használt kerékpárt néznék és városi, trekking, cross kategóriájút. Gondolom hegyen, sárban, földúton nem fogsz annyit menni, tehát valamilyen trekking kellene neked, mert az kicsit kényelmesebb geometriájú és vékonyabb gumival könnyebb hajtani is. Az mindegy, hogy 26 v. 28 colos.

2015. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó az MTB. Én is azt vettem, vaterán olcsón, a páromnak is, semmi gond nincs egyikkel sem.
2015. szept. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval: ha ennyiért veszel használtan, akkor arra kell számítanod, hogy legalább a dupláját még ráköltöd. Ez persze lehet jó, én is olcsón vettem használt bicajt, igazából egy megfelelő méretű és geometriájú vázat kerestem, és utána ezt személyre szabtam. Olyan 50 ezer körül van most az egész nekem, viszont egy baromi jó, kényelmes városi-országúti használatra alkalmas bringám lett. 23 ezerért még a kerekek, fékek elég rosszak voltak, sárvédőt, világítást kellett cserélnem idővel, mert még régi dinamós volt és tönkrement stb.
2015. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!