Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 13 éves 157 cm 60 kg fiu...

Maestro69 kérdése:

13 éves 157 cm 60 kg fiu vagyok. Vettunk egy szobabiciklit és elkezdtem jó tempoba tekerni, nem is erősen, nem is gyengen. LENT?

Figyelt kérdés
De nem tudom hogy egezseges étrend mellé hatasos-e vagy nem ér semmit ha nem csinalok kozben mas gyakorlatot csak 40 percig tekerem. Hatasos lenne alakformalasra?

2015. szept. 19. 21:32
 1/6 anonim válasza:
Mindenképpen hasznos mert fizikálisan erősít de legjobban a lábakat dolgoztatja a többi testrészt nem annyira. Ha a kerékpározás melett végzel olyan gyakorlatokat amik a felsőtested is megmozgatjak akkor nagyobb hatékonysagot ehetsz el.
2015. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. szept. 20. 06:45
 3/6 anonim ***** válasza:

A szobabiciklinél pont az a lényeg, hogy közben nem csinálsz mást, csak legalább 30-40 percig tekered.


Előtte és utána persze csinálhatsz más gyakorlatokat, de inkább váltogasd, egyik nap min 40 perc tekerés, másik nap valami más edzés.

2015. szept. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovpet ***** válasza:
Mi a célod?
2015. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
13/F 158 cm elegge duci vagyok meg uszogumim is van.. ezt szeretném formálni valahogy.. persze egezsegesen eszek
2015. szept. 21. 05:51
 6/6 kovpet ***** válasza:
Tekerheted persze, de most kamaszodsz, amúgy is fogsz változni sokat 1-2 éven belül. Addig kár erőltetni semmit, simán egyél helyesen meg sportolj, ahogy tetszik.
2015. szept. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!