Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen szobabiciklit vegyek,...

Milyen szobabiciklit vegyek, ha fogyni és formásodni szeretnék?

Figyelt kérdés

A maximális keret 15 ezer ft. Nem sok, de sajnos ennyi van most rá. Hirdető oldalakon sok van 7-15 között. Teljesen mindegy milyet veszek?


Másrészt. Mennyit kéne tekernem napi szinten, hogy Egy hónap után legyen valami látszólagos eredménye? 21/l


2015. aug. 29. 19:20
 1/4 Krisz85 ***** válasza:
van sima bringád? akkor vegyél görgőt inkább, rárakod a bringát és bennt tekersz, heti 5-12 óra edzéssel lesz látható eredménye, pláne ha még diétázol is, anno mikor elkezdtem bringánzni vagy 15 éve el voltam hízva de rendesen, 2 hónap edzés után lejött 10 kg, aztán persze beállt és lassabban de fogytam, + diétával megtuningoltam, egy év 8 hónap után 28 kg jött le
2015. aug. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jól gondold meg, ugyanis rettenetesen unalmas dolog.. pont pár napja volt itt egy kérdés arról ami velem is sokszor megtörtént szobabringán, hogy egyszerűen elalszom közben mert halálra unom magamat...


Egyébként megfelelő étrenddel fogsz fogyni, anélkül semmiképpen, a testmozgással csak rásegítesz és karban tartod a testedet...

heti legalább 3*40-60perc aerob tartományú edzés lenne az egészséges, nem csak fogyni vágyóknak hanem mindenkinek.

szobabringából én az ősrégieket ajánlom, amelyikek szinte úgy néznek ki mint egy camping bringa, azok még anyagból voltak, a "modern" olcsó kategóriás szarok dugig vannak csúszó csapágyakkal és egyéb csörgő zörgő alkatrészekkel, amik mellett még full hangerőn sem hallod a filmet amit nézel...

2015. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de ha az étrend megvan akkor a legtutibb aerob tartományú testmozgás, ha felhúzod a cipődet, aztán sietősen elindulsz valahová otthonról, sietve sétálsz 25-30 percet, aztán megfordulsz és hazasietsz...
2015. aug. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 horbeni ***** válasza:
a testalkat 60-70 százalékát a táplálkozás teszi ki, ezért erre érdemes odafigyelni
2015. aug. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!