Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Segitenétek felbecsülni hogy...

Segitenétek felbecsülni hogy kb mennyibe tudnám eladni ezt a dirt bringát? (többi lent)

Figyelt kérdés

Author (exe 24 ha minden igaz) minden eredeti rajta kivéve a hátsó kerék az egy Sun Rims Single Track

Itt van pár kép róla :

[link]

[link]

[link]

[link]


2015. szept. 29. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
év játar is kéne de 65-80 között reális.
2015. szept. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lopott vagy törött, de mindenképpen ocsmányul lefestett váz, láthatóan rozsdás alkatrészek, felszereltsége kimerül egy gagyi felniben és egy hátsófékben... 20-25-30.ezer... attól függ mekkora balekot találsz.

én speciel átfestett alumínium vázért egy fillért nem adnék.. annak mindig oka van...

2015. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha adok érte egy működő biciklit (városi bicikli, dinamós lámpa, sárvédők, jó állapotú festés) meg egy tizest, akkor elvihetem? :D
2015. okt. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jó képek (ironia)

tényleg jó volna tudni mikori.

A második nem tuljártas dirtes körökben,különben nem lenne baja a standard felszereltséggel.Mondjuk igaza van elég lelakott...lefesthenéd szebben(most ősszel/télen bringázni ugysem lehet)

de szerintem 50nél többen ne várj.

2015. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
3. vagyok, akkor az utolsó válasza alapján az ajánlatom egész baráti, elfogadod kérdező? :D
2015. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ez a nem látható alkatrészektől is függ (pl csapágyak).

Az a gond vele, hogy dirtözni nem túl jó, mert nincs benne teleszkóp, ha pedig a bedondzsungeleket szereted akk jobban megéri venni egy bmx-et, mert az valszeg könnyebb.

Sztem vagy kapd szét és próbáld meg eladni alkatrészenként, vagy vegyél bele egy normális villát és úgy próbálkozz, mert ez így kb 30 körül mozog (ha jól láttam és a hátsó fék hidraulikus)

2015. nov. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!