Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Több mindent szeretnék megkérd...

Több mindent szeretnék megkérdezni! SEgitenétek?

Figyelt kérdés

1. Hiányzik még egy kicsi ahoz hogy letudjak menni spárgába de nem tudom hogyan.Kérni szeretnék tőletek nyújtás gyakorlatokat amik a lehető leghamarabb megteszi az eredményt

2.Le tudok menni hidba de vannak emberek aki attudják magukat onnan valahogy lökni magukat és ezt nem értem hogy hogy.Ezt is szeretném megkérdezni

3.Hidból olyat islehet csinálni hogy lekönyökölsz és abbol is átemelni a lábaid és felállni. De ezt hogy?

4.A combom kicsit nagy ami engem retetntően zavar. Tudom hogy inenn a legnehezebb lefogyni de mégis le akarok. Tippeket szeretnék kérni hogy hogyan tudjam ezt megcsinálni

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. szept. 2. 18:12
 1/1 anonim válasza:
Szia! :)) remélem még nem késő, de azért leirom!!! 1 fogadd el magad ahogy vagy!!! Amig nem vagy 120 kiló csal a combodon van egy kis felesleg addig ne aggodj!! :)) nem reszletezem, hogy miert a lémyeg ez ha szeretnéd, hogy részletezzel írj nekem... És minden más kérdésedre youtube nekem ez segített sokat!! A hídat, hogy átforduljak én is szeretném, de sajnos nagyon nehéz ahhoz kemény izom kell azért azt elmondom és nem egy nap alatt fog menni a gerinccel nem nagyon szabad játszani!! Ha van lehetőséged a közelben pilates, yoga stb. járj el!! Én is mennék de sajnos itt nincs a közelben...!!
2015. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!