Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nekem 26-os kerekem van, de...

Gimlegorn32 kérdése:

Nekem 26-os kerekem van, de csak 24-es belső van itthon. Szerintetek bele lehet tenni, hogy működőképes is legyen?

Figyelt kérdés

2015. okt. 4. 17:05
1 2
 11/11 Wadmalac ***** válasza:

Vagy én vagyok nagyon eltárcsázva, de én úgy értem, kerékméretről van szó, nem gumivastagságról. Akkor a kerékátmérő, ezzel a belsőgumi kerülete, "hossza" az, ami nem stimmel.

A 24-es kerék belsőjét a 26-oshoz úgy meg kell nyújtani, mint a csúzligumit. Ha xar minőségű, még a külsőbe erőltetés közben el fog szakadni. Nem biztos. De az tuti, hogy izzadtságos munka egy kisebb átmérőjű belsőt úgy benyomkodni a külsőbe, hogy közben feszül. Itt bedugod, harminc centivel hátrább, ahol már benyomtad, meg kijön.

Értelmetlen szenvedés, tényleg csak akkor érdemes ilyet tenni, ha mondjuk túrán, a semmi közepén nincs más megoldás.

2015. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!