Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel erősíthetném (itthon) a...

Mivel erősíthetném (itthon) a belső combom?

Figyelt kérdés
20 éves vékony lány vagyok. Ami nagyon zavar, hogy a combom összeér egy ponton, pont a bugyi alatt. Sokkal jobban nézne ki, ha nem érne össze. Erre van mi gyakorlat? (gimnasztikai labdám és ugrálókötelem van itthon).
2009. aug. 13. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
első körben azt mondd meg, hogy miképp logikáztad ki azt hogy a belsúő combod izmosításával nem fog ott összeérni?
2009. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
DIÉTA
2009. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

168 cm és 52-53 kg -al nem hiszem, h diétáznom kéne:)


Miért, akkor hogy lehetne megoldani, hogy azon az 1-2 cm-es részen ne érjen össze?

2009. aug. 13. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
vegyél leg magic-et. 20 rugó. de megéri. A feneket, a belső combokat dolgoztatja leginkább.
2009. aug. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pedig én is egyetértek azzal aki diétát mondott.. valószínűleg a zsír ér össze a combodon, azt pedig gyakorlat nem viszi le csak diéta (mivel a szírt nem lehet izommá alakítani)
2009. aug. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

diétával először a mellem menne le. Amúgy is azt mondják, h keveset eszek és mindenki tömne még belém kaját :D

Nem is engednék, h keveset egyek.

Régebben próbáltam "titkon" diétázni, de semmi változás nem volt ott...

2009. aug. 14. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!