Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit ajánlotok?...

Milyen biciklit ajánlotok? Terepre.

Figyelt kérdés
Szeretnék kicsit jobban belevágni a montizásba! Olyan kerékpárt szeretnék, ami jó hosszabb túrákra, de esetleg az ugratásokat, durva utat is elviseli. Kb 150 000 Ft körül tudnék rá költeni.A Cube-okat nézegettem, de pl az Aim-nál az írják hogy a teleszkóp rossz! Ez igaz?

2015. okt. 11. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában nagyjából minden kerékpáron a Suntour triumvirátus (XCR/XCM/XCT) valamelyike található. Belépő darabok, egy levegős Rockshoxhoz vagy Foxhoz képest nyilván gyengébbek, de kezdetnek megfelelnek. Ennyiért alternatívát nem is nagyon fogsz találni, esetleg RST-k fordulhatnak elő, azok se nagyobb eresztések.


Az Aim-en a hidraulikus tárcsafék mindenképpen plusz pont.

2015. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! ;)
2015. okt. 11. 22:06
 3/3 Krisz85 ***** válasza:
szia, én a helyedben szétnéznék a cube bringakisöprési akcióban fox teló , XT szettel /kivéve hajtókar fék/ vettem cube montit 230 ezerért www.speedbike.hu
2015. okt. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!