Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek?...

Milyen biciklit vegyek? Kb.60-70 ezret szánok rá! Montain bike-ot szeretnék, városba, néha földúton használnám! Meg még annyi hogy szeretnék vele egykerekezni, és hallottam olyat hogy egyes típusokkal sokkal nehezebb, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 22:47
 1/7 the_rocker válasza:
ajánlanék neked egy olyan ktm cross country biciglit mint ami nekem is van mert az minden terepen jól birja
2015. aug. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,de nekem a ktm az tul magas kategoria!

Mivel még suliba járok ezért az utcan kene hagyni és szerintem a ktm tul jo ahoz!

2015. aug. 27. 08:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Decathlon --> Rockrider 340
2015. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne. Rockridert ne. Nem fogom kifejteni miért annyit mondok hogy:

"Autót az autókereskedésből, biciklit a biciklikereskedésből."

A decatlon nem az.

Ugyan a hervis se de a ktm jobb kategória

Ajánlom a testbikeot. A bolhapiacon nézz szét találhatsz olyat ami tetszik

---

Üdv: egy freerider(umf hardy3)

2015. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex Fly ***** válasza:
Csak az a kérdés, hogy az említett felhasználásra miért olyan kerékpárt keresel, amit nem arra találtak ki? Sosem értettem, városi telergésekhez miért vesz valaki terepre szánt gépet; hegyi ösvényeken sem megyünk pályagéppel...
2015. aug. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszonöm a válaszokat!

És az utolsóra válaszolva:azért szeretnék mountain bike-ot mert én cross-ozok és fontos ez a terepes vonal+ terepen is használnám! Azóta amióta a kérdést feltettem mégjobban megtetszett a terep bringázás!

2015. aug. 30. 11:48
 7/7 Alex Fly ***** válasza:

Akkor ok. De a kérdésben nem ezt említetted... arra egy trekking vagy cross lenne ideális.

Terepre -ha komolyan gondolod- az általad említett összeghatáron belül szinte csak használt cucc jöhet számításba, újonnan esetleg a Decathlonos RockRider 340 jöhet szóba -de az tényleg a belépőszint belépője.

2015. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!