Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek túrákhoz?

Milyen biciklit vegyek túrákhoz?

Figyelt kérdés
Kb. 70-80 ezer forintot szánnék biciklire, amit túrázásra használnék. Eleinte csak pár 10 km-es túráról lenne szó, de jövő nyáron bejönne a képbe pár hosszabb túra is, mint pl. Balaton körbetekerése stb...
2015. okt. 15. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
80 keves. Vegyel Mali Mambat 29 "-ost. Megeri.
2015. okt. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az MTB, ugye?
2015. okt. 16. 09:01
 3/4 Alex Fly ***** válasza:

Túrázáshoz túrabiciklit. Mostanában trekking néven ismeretes...

Az említett összegért már hozzá lehet jutni egy-egy belépőszintű géphez, de ennyiért inkább használtat érdemes nézni.

2015. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 polarbeer válasza:

Nem javaslok drága biciklit napi 70-80 km alatti túrákra, pláne akkor nem, ha zömmel csak országúton mész. Nekem egy lengyel piaci 5000 Ft-os biciklim van, ami télen-nyáron, esőben, hóban, szélben kint áll az udvaron. Kb. 8 éve van meg, azóta raktam bele több, mint százezer km-t, és az évek alatt össze. max. 15-20 ezret költöttem rá.


Ha nem akarsz extrém helyekre menni, és nem fontos, hogy fél órával rövidebb vagy hosszabb idő alatt teszed meg a távot, nem javaslok drága bicót.


Üdv.:

polarbeer

2015. nov. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!