Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek melyik mountain...

Szerintetek melyik mountain bike a jobb választás az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2015. okt. 18. 00:58
 1/5 Krisz85 ***** válasza:

Nem kérdés:


Specialized

Merida

Kellys


nálam a sorrend, de felszereltségben és minőségben is.

2015. okt. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Szerinted ez a Specialized bírja a strapát?

Nem lenne túl nagy igénybevételnek kitéve, de főleg terepen menne, nem pedig aszfalton.

2015. okt. 18. 16:24
 3/5 A kérdező kommentje:

Még egy kérdés.


Ha kiegészíteném ezekkel a listát akkor is a Specialized lenne az első?


[link]


[link]

2015. okt. 18. 17:26
 4/5 Krisz85 ***** válasza:

Szia,


naná hogy bírná, nyilván versenyhez nehéz, de technikázni, edzeni és fejlődni tőle igencsak lehet, nem kell a milliós bringa, tök felesleges, csak atomjaira törnéd, vagy ha nem, akkor is úgy ki van könnyítve, hogy évente cserélhetnél rajta mindent + a telót is szervizeltetheted félévente, megéri kezdésnek akár?! szerintem nem. célszerű lenne shinmano deore vagy xt felszereltségre törekeni, ami a fékek, váltás és a hajtókart illeti, túrákra abszolúte tökéletes, nem kell félni, hogy 500 km-es túra jön, bírni fogja!


igen, továbbra is, mivel a specialized nagyon jó márka, még a scott lenne vele versenyben, de ahogy nézem kb 180 ezret szánnál rá.



amit még érdemes lenne megnézned: cube bringakészletkisöprő akció, én 270 ért vettem 500 ezres bringát


[link]


ez például XT hátsó fék, hidraulikus tárcsafék, és kormányról lockolható teló és 1 kg al könnyebb is, mint amiket linkeltél


vagy 27,5 ösből ajánlom a Ghost-ot, mert nagyon jó német márka, ha nem lett volna cube akció én tuti ilyet veszek, mert át érték arányban nagyon jó /a legjobb amúgy a rose és a canyon, csak nincs am éretemben, mert nekem sajna csak a kis vázméret a jó 163 cm-hez/


[link]



vagy még a Giant-ből a talon modll, ami létezik 29 es és 27,5 ös változatban


Olasz bringából pedig Wilier ami még jó, viszont mindenképp ha lehet olyat vegyél ami integrált csapágyas, a deore hajtókaros Ghost és Cube amit linkeltem, az pont ilyen, ég és föld a régi szabványhoz képest

2015. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és a + tanácsokat is! Tisztelet érte!
2015. okt. 18. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!