Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék egy női Csepel...

Szeretnék egy női Csepel kerékpárt, városi bicajozáshoz, vinném a 2,5 éves kislányomat is vele. Szeretnék majd rá csomagtartót, esetleg kosártartót. Melyiket ajánljátok? Semmit nem értek a bicajokhoz. :- ( (Biciklizni tudok. )

Figyelt kérdés

Elsősorban ezek közül szeretnék választani (bár, nem tudom, a számok mit jelentenek...):

26" BOSS ATB

26" AMBITION

28" AMBITION

28" TÚRA

28" TOURING


Ami még fontos lehet, nem vagyok egy modellalkat (hacsak Fiona a Shrekből nem vállal modellkedést), ill. 170 cm magas vagyok.



2015. okt. 29. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:
26" mtb kerékméret, a 28-as valamivel nagyobb, és általában vékonyabb felnivel és gumival adják, jobban lehet vele haladni, országúti, trekking méret. 100 kilót bármelyik elbír. Most telefonról nincs kedvem kibogarászni melyik milyen, de ha gyirsabban akarsz haladni, ill. nagyobb túrákat akarsz tenni, akkor a nagyobb kerékméretet válaszd. a nagyobb vázon jobban elfér avgyerekülés is, több hely van állítgatni. mtb-n nekem egy idő (lábméret) után, beleütközött a gyerek cipőorra a sarkamba tekerés közben, és nem nagyon tudtam ezzel mit kezdeni
2015. okt. 29. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tothp ***** válasza:
Gyerekhordáshoz én utánfutót használok. macerásabb vele közlekedni. Drágább is. de a gyerek biztonsága, kényelme miatt valamint amiatt, hogy a mocorgó gyerek nem teszi bizonytalanná a tekerést mindenképp jobb választásnak találom. Arról nem beszélve, hogy menetközben a gyerek csak a hátsódat látja...
2015. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!