Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Jók a Hervis saját márkás...

Jók a Hervis saját márkás kerékpárok? Most le akciózták 50%-al. érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Régóta szeretném a családot kerékpárokkal ellátni..mtb 24 és 26 " női férfi vegyesen kellene..mi erő mellett lakunk és inkább ott használnánk...

2015. nov. 19. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Teszkó bringák vannak 35- 40 ezerért , gyengébb holmikkal .
2015. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az akciós bringáik elég jók azon az áron, teljes áron viszont én nem tőlük vennék kerékpárt. Az összeszerelést külön kell kérned megrendeléskor. A szervizükről nincs infóm.
2015. nov. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában nem bízom az áruházi bringákban, és alapvetően a hervis saját márkájú termékeiben. Vettem már hervisben saját márkás ruhát a gyerekeknek, hát elég gyatra minőségű volt mindkét esetben, ott többet nem vásárolok. Biciklit mondjuk intersportban vettem egyszer a gyereknek, de az is csak azért érte meg, mert másodjára árazták le, eredeti áron nem érte volna meg. Szerintem hasonló lehet a helyzet a hervisben is, talán "fél áron" reális lehet az ár/érték arány. Amúgy ha áruházi cuccról van szó, akkor én decathlonost vennék, ruhában és bicikliben egyaránt...
2015. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Alex Fly ***** válasza:
a Hervisben MINDIG akciós a kerékpár. A normál ár fölé írnak egy áthúzott nagyobb összeget és kiírják, hogy akciós... Ha nincsenek túlzott elvárásaid, akkor akár meg is éri megvenni -mindenesetre nem szabad elfelejteni, hogy a Hervis nem kerékpáráruház.
2015. nov. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nem vennék onnan kerékpárt. mert marhadrága és egy kalap sz.r ahhoz képest, amit annyi pénzért venni tudnál
2015. nov. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nagyon olcsó akkor miért ne.
2017. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!