Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az ilyen Hervis, Intersport,...

Az ilyen Hervis, Intersport, stb üzletekben érdemes francia rudat vásárolni?

Figyelt kérdés
Valahogy nekem piszok drágának tűnnek, 9990 ft-ért egy db francia rúd, súlyok nélkül.. súly meg még külön pénz megint.

2013. dec. 2. 15:38
 1/8 clint ***** válasza:
0%
akkor mi a kérdés???
2013. dec. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az,hogy érdemes e -.- szerinted mi a kérdés? édesjó istenem...
2013. dec. 2. 16:55
 3/8 A kérdező kommentje:
vagy várom az ötleteket,hol lehet olcsóbban,ha lehet.
2013. dec. 2. 16:56
 4/8 clint ***** válasza:

de hát megválaszoltad magadnak csezdmeg a kérdés alatt....

szted ki fog erre és milyen választ adni???

Nem egy cipőről vagy egy tvről hanem

egy darab vasról van szó....

a kérdésed az, hogy megvegyed e onnan vagy sem... válaszolja meg helyetted valaki?

2013. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt kérdeztem te szellemileg abberált,hogy ÉRDEMES E MEGVENNI ENNYIÉRT VAGYHOGY TALÁLNÉK E OLCSÓBBAN . Ennyire nehéz a felfogásod,vagy Caps Look-ozzak még? :DD áhh inkább ne is irj ide többet,fárasztó vagy :D
2013. dec. 2. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

találsz olcsobbat...

Szét kell nézni neten, vagy nagyáruhzakban...

2013. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nah valami hasonlót vártam mint amit az utolsó írt. köszönöm! :)
2013. dec. 2. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:
28%

nincs mit, de azért add meg a tiszteletet a Clintnek mert sztem ő több vasat emelt mint te, és lerakott pár dolgot a testépítésben...Vagy mond neki szemtől szembe...

a kérdésed pedig tényleg zagyvaság volt, szellemileg abberáltozol, de egy szóval sem azt kérdezted van e olcsobb, hanem szó szerint kérdezel egy megválaszolhatatlan kérdést és aláírod a saját reakciódat... :D

aztán meg egy válaszban leírod mire gondoltál, de az köszönőviszonyban sincs azzal amit kérdeztél...

Goldold át a kérdéseidet mert különben nem kapsz választ, max ilyent amit Clint válaszolt...

2013. dec. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!