Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire hangos egy szobabicikli?

Mennyire hangos egy szobabicikli?

Figyelt kérdés

Panel lakás 6. emeletén lakunk, és párom szeretne karácsonyra egy szobakerékpárt vásárolni. Engem kicsit visszatart, hogy attól félek hangos lesz, és zavarnánk a többi lakót. Még soha nem volt korábban szobakerékpárunk.

A kinézett termék leírásában ez szerepel:

-permanens mágnesfék, csendes ékszíjhajtás

Ami még talán érdekes lehet: laminált padlónk van, nincs padlószőnyeg.

Várom véleményeteket, hogy érdemes-e beruházni rá?

Előre is köszönöm.



2015. dec. 15. 20:43
 1/4 anonim válasza:
Nem hangos. Nem fogják hallani a szomszédok. :)
2015. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Cortez70 ***** válasza:
Az enyèm sem hangos. No para.
2015. dec. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%

Nekem volt egy szallagfékes, egy olcsó(40000) mágnesfékes és most egy olcsó(90000) spining.

Mind rohadt hangos, 2 évvel ezelőttig panelban laktam, rühelltem tekerni, mert a falak még felerősítették a hangját és a tv-men nem volt olyan magas hangerő amivel jallottam, ezt fülhallgatóval kiküszöböltem, playstationozni tekerés közben kimondottan jó dolog... De ha nincs minőség, vagy csak kifogod a selejtet, az bizony hangos...

És nem az a baj, hogy zavarja e a szomszédot, hanem, jogy neked nem lesz kedved ráülni.

2015. dec. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kovpet ***** válasza:

Tényleg nem hangos, de kérdezd meg az alsó szomszédot, hogy zavarja-e és ha hallható, akkor lehet alá pakolni valamit (szőnyeget, gumiszőnyeget, lábtörlőt, akármit).

Respect, hogy végre valaki, aki nem csak magára tud gondolni, hanem másra is.

2015. dec. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!