Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek túrákhoz?

Milyen biciklit vegyek túrákhoz?

Figyelt kérdés
Idén el szeretnék kezdeni túrázni, és ehhez vásárolnék egy bringát, de nem tudom hol érdemes és milyet venni. Eleinte csak 1 napos túrákról lenne szó, aztán ha belejöttem, erőnlétem is lesz rá, akkor később több napra is elmennék (Balaton körbetekerés, és stb...). Szóval tudjak magammal vinni sátrat, kaját, egyéb felszereléseket. Mivel elég sokat fogok rajta ülni, ezért kényelmes nyereg, kormányhoz ne kelljen sokat hajolni, meg ilyen szempontok fontosak. A pénz amit rászánnék, az kb. 70-80 ezer forint, ha olcsóbban is lehet jót venni, az csak jó, de ne a használhatóság rovására. Használt nem érdekel semmiképp. Ha valamit kifelejtettem volna, akkor kérdezzetek csak. Válaszaitok előre is köszönöm!
2016. jan. 4. 16:19
 1/5 tothp ***** válasza:

Nézd csak:


[link]


Mondjuk a képen szereplő gép jóval magasabb árfekvésű, de fazonra ilyesmi kell neked.

Az a 70-80 eléggé alsó határ alatt van szerintem.

2016. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tothp ***** válasza:
A cikkben írt rugós nyeregcsövet felejtsd el. értelmetlen, és drága.
2016. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én pedig ilyen árkategóriában ezerszer inkább ajánlanám a használtat, mint az újat. Vesz az ember egy régi deore-s montit 25 alatt, teljes felújítással (összes csapágy, összes bowden, 5-10 ezres minőségi külsők) simán kijön 50 alatt és minőségben messze felülmúlja az új 80k-s gépeket. Persze, ehhez kell egy kis hozzáértés, hogy a megvásárolt alap gép megfelelő minőségű legyen, de ha se magunk, se ismerőseink nem értenek hozzá, akkor a legtöbb kerékpárszervizzel le lehet beszélni, hogy véleményezzék az átadott kerékpárt némi juttatásért cserébe.
2016. jan. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tothp ***** válasza:
De mondjuk, ha túrázni akarsz, nem is árt, ha megtanulod a saját biciklidet szerelni. Ki tudja mi ér menet közben.
2016. jan. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
motor biciglit jo simot 40böl megvan
2016. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!