Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért tartják egyes emberek...

Miért tartják egyes emberek cikinek a kerékpár sisakot?

Figyelt kérdés
szerintetek lehet hogy kötelezővé teszik a sisakviselést hamarosan?
2016. febr. 6. 09:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%

mert úgy néz ki benne az ember mint egy idióta

nem feltétlen aki nem teker úgy mint az állat annak nem kötelező

2016. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%
Remèlem sohasem lesz kötelező.
2016. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Miért lenne idióta benne egy bringás? Elég sokan hordanak sIsakot akkor is ha túráznak! Vannak nagyon divatos mtb siskok!
2016. febr. 6. 10:31
 4/25 Krisz85 ***** válasza:
73%

mert agyhalottak?!


kívánom az összesnek, hogy csak 1x kapjanak agyrázkódást egy rossz eséstől 10 km/h nál, meggondolják azt a sisakot ha újra nyeregbe pattannak.


a véleményem az, hogy szerintem pont, hogy menő, nekem 2x mentette már meg az életemet, és mindig azt mondom, hogy aki nem tud bringázni csak azt hiszi magáról annak tényleg nem is kell, de aki tud 80 al sprintelni síkon, annak kötelező. kicsit más liga a fixis bölcsészköcsög és a versenyző aki tud is kerékpározni, ennek okán sisak kellene mindkettőnek, sőt elvileg az előbbinek még jobban


sebaj friss donorra mindig szükség lesz ;-)

2016. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
46%
Mert kegyetlenül hülyén néz ki, kényelmetlen, zavaró, sok helyet foglal, ha a darázs bejut a sisak alá akkor meg véged. Mondjuk annak tényleg nem árthat aki állandóan elesik. Én évi 3000-4000 km-et túrázok sok sok éve még egyszer sem estem el.
2016. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Szerintem is rohadt jól néz ki! Én Mtb sisakot hordok mert mtb-om van és tavaly kezdtem el hordani azért mert megtetszett a sisak! Sokkal jobb érzés sisakban tekerni mint az nélkül!
2016. febr. 6. 10:48
 7/25 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy nem durran el a politikusok agya és nem lesz kötelező. De nem is lehetne kötelezőve tenni, mert pl. a faluban a Marikanéniknél ezt hogy érik el? És ott van Ausztrália példája, ahol a kötelező bevezetése után durván visszaesett a bringázás aránya. Szóval maradjon csak fakultatív, de a kötelezővé tétel csak probléámkat hozna (bár ez félhülye gazdáinkat sosem zavarta eddig sem)
2016. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

[link]



Én inkább hordok sisakot, az sokkal cikibb lenne, ha egy balesetben meghalnék...

2016. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
Szerintem aki hiúsági kérdést csinál ebből az egy hülye. Szerintem akinek van egy csöppnyi kis esze és felelőség érzete az sisakban kerékpározik. A mai sisakok simán vállalhatóak. Mind kinézetre, mind kényelemre. Lehet mondani, hogy ki hány ezer km-t ment bukás nélkül, de csak egyszer kell, hogy elessél vagy elüssenek. Koppan a fejed a betonon vagy kövön és majd, akkor lehet gondolkodni, hogy ciki-e a sisak. :)
2016. febr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%

"Koppan a fejed a betonon vagy kövön és majd, akkor lehet gondolkodni, hogy ciki-e a sisak. :)"


És a könyök-térdvédő hol marad? Meg a gerinc protektor? Azt is viselni kéne, mert ha elesel 10 km/h-val a kerékpárral akkor eltörhet a gerinced és meghalsz. Akkor lehet gondolkodni hogy ciki-e a protektor.

2016. febr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!