Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik biciklit válasszam?

Melyik biciklit válasszam?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudok dönteni 2 nagyon jó kerékpár közül:

1. Devron Urbio K2.8 női változat a mandarin dream

2. KTM Peak szintén női

Nem tudom melyik érné meg jobban, mert mind kettő akciós és ugyanazon az áron tudom megvenni de a KTM 220ezret ér a Devron pedig 140ezret! Ti melyiket választanátok?



2016. febr. 6. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Mire kell?

Mert a KTM egy elég jó cuccokkal szerelt nagykerekű monti, a Devron meg egy alsókategóriás cross-trekking.

Ha nagyobbrészt aszfalton használod, akkor a trekking jobb, de ugyanazon az áron a KTM a jobb vétel, de másra való. Amúgy 140-ért nem éri meg megvenni a Devront, mert annyiért már komolyabb bringát is lehet kapni, sőt, itt megtaláltam 99-ért: [link]

2016. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Leginkább munkába járásra kellene napi mozgás miatt. De szeretnék elmenni vele a szabad időmben más irányba is pl: kirándulni, közeli tavakhoz és jó lenne ha nem törne össze a kisebb bukkanókon! :)
2016. febr. 7. 08:39
 3/6 Krisz85 ***** válasza:

Szia egyiket sem, vedd meg tőlem az enyémet!zsír új, 0 km-es garanciális, Cube Ltd Race 26"


450 ezer újonan, bringacsere akcióban vettem, garantáltan 0 km-es,


Fox teló (csak a teló min. 100 ezer ft)

XT első és hátsó váltó

Hidraulikus tárcsafék fék Shimano Deore

SHimano Deore hajtókar

Shwalbe gumik

SLX váltókarok

XT agyak!



12 kg


írj privit


220 ért oaadom! 3 év vázgarancia és 1 év alkatrészgari van rajta,


nekem sajnos túl nagy :S


15"ös váza van

2016. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre az igénybevételre pont megfelelő neked a cross-trekking, még városi használatra "túl jó", mert elég vonzó célpont lehet. De ha a munkahelyeden el tudod zárni rendesen, akkor oké.
2016. febr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szerintem marad a cross bringa (Devron). :)
2016. febr. 8. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Devron biciklim van nekem is ,1 hónapja vettem és félelmetesen jó városban .. annyira jól néz ki hogy en is attól félek hogy valahogy el lopják amikor 1x nem figyelek rá. Nem rossz márka (román) amiket csinálnak azok tényleg a jó bicikli belépő szintjei. Nekem egy Devron Riddle h0.9 típusú van és embertelen jól megy és stabil is. Logikusan nem várható el egy 120.000ft os bicikliről hogy minden a legjobb legyen rajta de városban (napi szintű hobbi hasznalatra) nem nagyon lehet jobbat találni és felesleges is.
2016. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!