Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Normál de mindennapos használa...

Normál de mindennapos használatra jó ez a kerékpár?

Figyelt kérdés
[link]
2016. febr. 13. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz normál használat alatt?

Ez a bicaj arra jó, hogy elmenj vele a boltba, rövidebb kirándulásokat tegyél komótos tempóban, kigurulj a borospincéhez földúton, de semmi több. Amennyiben ilyesmire gondoltál, akkor jó.

2016. febr. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1. azért én hasonló kategóriással simán bevállalok 100-200 km-es túrákat is. Bár kinek mi a rövid túra... :D
2016. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk annyit hozzátennék, hogy nem mindegy, milyen magas vagy, kérdező... ez olyan 165, max 170 centis magassághoz OK. Felette szerintem már kicsi.
2016. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont arra használnám amit az első ìrt viszont én szeretem jól meghajtani a kerékpárt ha megfelelőek a látási és utviszonyok. Amugy kb 173 centi vagyok..
2016. febr. 13. 11:07
 5/5 Krisz85 ***** válasza:

A teszkóbájknál egy fokkal jobb, annyira nem jó hogy extrém módon féltened kell majd hogy ellopják, ha csak aszfalton használod boltba munkába járáshoz akkor ne montit vegyél, mert nem túl gyors, akkor inkább trekking országúti,


komolyabb mtb túrát, extrém nehéz sziklás terepet egy ilyen nem sokáig bír, de kirándulgatni, boltba munkába járni /aszfalton attól még lassú lesz/ tökéletes.

2016. febr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!