Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan lehet kiküszöbölni a...

Hogyan lehet kiküszöbölni a kilengést oldalra miközben hátranézek?

Figyelt kérdés

Országútizom és mikor hátranézek akkor mindig arrafele kezdek el bekanyarodni amerre nézek.


Tehát ha hátranézek úgy hogy balra fordítom a fejem akkor konkrétan bemegyek az én sávom közepére.


Hogy lehet ezt ellensúlyozni?


Gondolkodtam hogy veszek sisakra szerelhető kis tükröt, de aztán nem lett belőle semmi.


(azért nézek hátra mert nem szeretem azt hogy nem tudom hogy mi van a hátam mögött) .


2016. febr. 16. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Enyhe ellenkormányzással.
2016. febr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ilyen célra egyébként tökéletes a tükör, ha csak tudni szeretnéd mi a helyzet a hátad mögött.
2016. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tükör elmondhatatatlan közlekedési biztonságot ad és csodásan nyugissá varázsolja a tekerést. De a versenybiciglisták jellemzően megvetéssel nyilatkoznak róla. Szóval gyakorlás és előbb-utóbb forgolódva is tudsz majd egyenesen menni.
2016. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A harmadiknak igaza van, a gyakorlás a megoldás. Erre konkrét gyakorlófeladat is volt a kisiskolás biciklis füzetünkben. Keress egy üres, aszfaltos placcot, húzz két vonalat krétával, majd a vonalak között haladva nézz hátra, és próbálj meg valamit megfigyelni. Ha van segítőtársad, akkor tartson fel egy színes papírt, neked a színt kell megállapítani. Addig gyakorold, amíg biztosan megy úgy, hgoy nem mégy ki a vonalból közben.
2016. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!