Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha kerékpártúrára beőltözöm...

Ha kerékpártúrára beőltözöm akkor úgy nézek ki mint egy ovis az ciki vagy inkább szexi, szerintetek lányok?

Figyelt kérdés
Jövő héten bicóstúrára megyek és gondoltam hogy rendes felszerelésben ahogy kell: kapucnis széldzseki, kerékpáros sisak, kerékpáros hátizsák becsatolt övvel ami buggyosra összehúzza a dzsekimet a derekamnál. Ha ezeket felveszem akkor elég ovissan nézek ki de nagyon kényelmes. Ez a normális felszerelés gondolom, nem? Vagy cikis? Vagy szerintetek (csajok) szexi így lenni bicóstúrán?
2016. márc. 5. 23:39
 1/5 Alex Fly ***** válasza:
100%
Szerintem az a cikin ha a túrára nem megfelelő öltözetben mész és emiatt nem tudod élvezni.
2016. márc. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz... Főleg, ha hosszú távról van szó.

Döntsd el... kényelmesen akarod végigtekerni az utat, élvezve minden percet? Vagy végigszenvedve szexisen?

2016. márc. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tothp ***** válasza:
Milyen szexi lehet, ha valaki 5 km után vörösödő fejjel teker, mert elszorítja, kidörzsöli a szexicucc!
2016. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Alap dolog hogy legyen rajtad sisak és szerintem cuki ha egy srác így öltözik fel bicóstúrára ;)

19L

2016. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár majdnem 1 éves kérdés de válaszolok.

Széldzseki? Minek és hol? Hosszú ujju mez,es ha esik akkor eső kabát,a sisakra is van esősapi.

Egy sexy ember bringás ruhában is sexy tudlenni. Nézz meg egy profit:stimmel minden-a színek a méretek (mert sztercsben tekernek),stilus. És még valami a kényelem a teljesitkény és a sexység(divatosság) álltalában nem jár együtt.

A dzsekibe 3km alatt vagy hegyen úgy bele izzadsz,hogy szavakkal neh3z le írni. Én 11fokban csatakosra izzadtam magam benne,pedig technikai ruházat szellöző nyilásokkal.

2017. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!