Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hervis KTM bringái jók?

Hervis KTM bringái jók?

Figyelt kérdés

Jó minőségűek, megéri az árát?

Ajánlana valaki jó trekking bringát?

jó fék, jó váltó és könnyű bringát szeretnék 12kg.


[link]


nem a hervis a lényeg persze.



2016. márc. 17. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A KTM az mindenhol KTM. Én anno szemeztem velük, de sokalltam érte a 225 000-res árat ( mondjuk nem is vagyok komoly bringás).
2016. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


Elég drága, ennyiért nem is veszem meg, de ez minőségben jó?

2016. márc. 17. 23:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tremalzo van. Ktm az tényleg ktm.
2016. márc. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A ktm nyilvánvalóan nem rossz márka, habár én nem vennék KTM-et. Ám ha mégis így tennék, akkor nem a hervisben venném meg. Ott gyakran túlárazottak, és sokszor az akciós ár az, ami egyébként lenne a listaár...
2016. márc. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Minőségben biztosan jó - szerintem. Lusta vagyok rákeresni, de ránézésre ez majdnem ugyanazt tudja és máris olcsóbb 30 000-rel:

[link]


( jó azért vannak eltérések :D )


Előbb utóbb biztos jön egy nagy bringás aki tud okosat mondani.

2016. márc. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Most 25% kedvezmény van, de azt hiszem a már leárazottakra nem vonatkozik, szóval lehet, hogy így is túlárazott.

Deore XT -vel szerelt gépezet lenne jó, és persze ami ebbe a kategóriába tartozik és mondjuk akcióban 150-170k


Ennyiért kifogni mondjuk lehetetlen, sajnos... :(

Használtat meg nem mernék venni.

2016. márc. 18. 18:53
 7/8 anonim ***** válasza:
A Hervis 25% kedvezménye érdekes. Amikor én néztem valami 175 körül volt egy KTM mtb, rá két hétre volt egy ilyen akció, csak az akció előtt visszavitték az árat a 225 000-res alapárra :D
2016. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Deore XT 170-ért az álmodj királylány kategória. Tegyél hozzá még egy nyolcvanat és akkor már kapsz akciósan olyat, amin a hátsó váltó már az. KTM-mel amúgy nincs baj, bár bicajok között szerintem nem számít presztízses márkának (nem mintha számítana), de ha Hervisben vennél, akkor szvsz utána vidd el egy rendes szervizbe, ahol utána tisztességesen összerakják.
2016. márc. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!