Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudtok ajánlani 110. 000 Ft...

Tudtok ajánlani 110. 000 Ft alatt jó országúti kerékpárokat?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni egy új "hobbi bringát", méghozzá országútit, főként sportoláshoz. Használtan is remek lenne, de az fontos hogy ne legyen régi. Előre is köszönöm a NORMÁLIS válaszokat! :)

2016. márc. 20. 13:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Az ön által megadott paraméterek keresési eredménye: 0
2016. márc. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Wadmalac ***** válasza:

"de az fontos hogy ne legyen régi."

Egy 1998-as full Ultegra vagy Dura-Ace szettes brinyó többet ér BÁRMELYIK zsírúj, nullkilométeres bolti lónál.

A "régi" szónak itt semmi értelme.

2016. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
#2-esnek igaza van, de azért a pezsgő 105 is örökéletű.
2016. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Wadmalac ***** válasza:

"a pezsgő 105 is örökéletű."

Az bizony.

Nekem egy trikolor Ultegra szettem van, a hajtókar meg az 1056-os 105.

Kinyírhatatlan.

2016. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 nekem88 válasza:

Ezt a 98-as dolgot azért nem osztom.Két külön dolog ugye a váz és szett.Milyrn vázra gondolsz ami annyival jobb mint a mostaniak? Alu? Valóban vannak nagyon szuper és merev alu vázak,DE mint köztudott az alu öregszik. 10-15 év nagyon maximum a biztonságos élettartamuk,ezt azért vedd figyelembe.Esetleg acélra gondoltál? Az valóban örökélet+1 ,de jó acél annyiba kerül ,mint egy jó karbon váz.

Régebbi szettek tartósabbak ez tény,de azért itt se essünk át a ló másik oldalára.

Bár tény,sokkal inkább egy régi 600-as vagy 105 mint egy új Claris.


Lenézni azért nem kell az új dolgokat csak azért,mert esetleg nem olyanod van..


Kérdésre válaszolva;

Kicsit még gyüjts hozzá és keress valami jó állapotú használt bringát.Ügyelj a méretre és vásárlás előtt nézd át,próbáld ki feltétlen.

2016. márc. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Nem azért nézzük le az új dolgokat, mert nem olyanunk van, hanem mert 100 ezres kategóriában thourney váltót kapsz, noname felniket, sokszor szérián kívüli alkatrészeket.. Egy szóval szart...

Egy kis hozzáértéssel és keresgéléssel a használtak kózt meg csodákat lehet találni...

Nekem van egy bianchi caurus 907 teljes 105 szettel szerelve, oria csöves, akitől vettem, lomizás alatt találta az osztrákoknál, fogaskerekeken 0 az az 0 kopás volt mikor megvettem... Komolyan úgy nézett ki a bringa, mint amit megvettek aztán 20 évet állt a fűtött garázsban ahol néha leportalanították... 25000ft ért vettem...


Meg van egy raleigh panasonik team színű, sajnos többet nem tudok róla, full dura ace szettel átszerelve, sajnos nem eredeti, én annak jobban örülnék, de vadászom egy ilyenre évek óta...

Szintén olyantól vettem akinek fingja nem volt mit ad el, kőkemény 30.000 ft-t kért érte, de lealkudtam 20 ra...

2016. márc. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Wadmalac ***** válasza:

Hasonló volt az Ultegra beszerzésem.

Megvettem egy Reynolds-vázcsöves gépet full trikolor Ultegrával, fékváltókarral 40ért, átszereltem rá a full vázváltós 105-ömet és eladtam 60-ért, az Ultegra szett meg felugrott az én lovamra. :D

2016. márc. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) egyszerűen nem tudok találni egyet a 183 cm-es magasságomhoz :D (mondjuk amúgy se)
2016. márc. 24. 12:39
 9/29 anonim ***** válasza:

Ne magassághoz vegyél outit, hanem:

[link]

2016. márc. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Wadmalac ***** válasza:
55-62 közti vázmagassággal nem lesz gondod, a difiket ki tudod játszani üléscső-hosszal, ülés előre-hátra mozgatással meg kormánystucni hosszal.
2016. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!