Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdemesebb inkább márkásabbat...

Érdemesebb inkább márkásabbat venni (sebességmérő)?

Figyelt kérdés

Van egy országúti kerékpárom ( merida,használtan vettem). Nyáron szoktam kerékpározni - elég gyakran- akár naponta több órán keresztül is.

Szeretnék vásárolni hozzá egy kilométerórát (vezetékest) alapfunkciókkal.

Nézegetem már a neten , két márkát "szemeltem" ki az egyik a VDO a másik a Cateye. Nem tudom ezek mennyire megbízhatóak - tartósak ha van jobb minőségű márka akkor inkább azt venném meg.



Viszont az egyik ismerősöm szerint a tescós 1-2 ezer forintos (neve sincs?) kilométerórák is jó minőségűek.


Érdemes inkább egy márkásabb óráért kiadni 4-5-6 ezer forintot mint tescós kilométerórát venni? Mi erről a tapasztalatotok - véleményetek?

Vagy a tescós kilométeróra is olyan mint a tescós bicikli?


2016. márc. 20. 15:56
 1/3 tothp ***** válasza:
Én talán cateye-t választanék. Kb 10 -12 évet bírt az első. Most veszem a nevenincs akármiket. és megy a kukába évente.
2016. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Deacathlonos B'twin alá azért nem adnám, de az a párezer forint plusz szerintem megéri egy Cateye, Sigma vagy VDO computerért. Ha másért nem is, már csak a design és a jobb anyaghasználat miatt. Nekem mondjuk Sigma van, de ha újra vásárolnék, az lehet Cateye lenne mert egyszerűbb kezelni (menet közben is).
2016. márc. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kétezer forintos bri2 két éve van meg, semmi baja, pedig már jópárszor leejtettem.
2016. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!