Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpáros rövid tapadós...

Kerékpáros rövid tapadós betétes gatyából mi a különbség a női és a férfi között?

Figyelt kérdés

Úgy értem ezeknek elég rugalmas az anyaga meg úgy is a testhez simul, tehát a szabása lényegtelen. A betét fogmájában van különbség?

Na nőként férfit hordok, vagy férfiként nőit, akkor kényelmetlen lesz?

Pl ha egy férfi nőit vesz fel, akkor nem tartja úgy a "szerszámot", vagy miben jelentkezik a különbség?


2016. márc. 25. 18:27
 1/4 Alex Fly ***** válasza:
A betét és a szabás.
2016. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
így van a betét, és a szabás is akármennyire azt hiszed hogy nem számít. Lényegesen rövidebb kantár kell mondjuk egy nőnek hiába van mondjuk ugyanakkora combátmérője mint neked, vagy éppenséggel rövidebb combrész is kell neki.
2016. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kis különbség van, de alig, nem jelentős. Én fiúként évek óta nőit hordok, és teljesen kényelmes. :-) Lidlben meg Aldiban vettem őket, és ott férfiben nem szokott lenni S méret, csak nőiben. De nekem nagyon bevált a női. :-)
2016. ápr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A női-ben van puncipáncél. A szerszámnál az kényelmetlen lehet.

Nekem is sikerűlt egy nőit kifognom...az eladó azt mondta,hogy férfi. Hittem neki,nem kelett volna.

2018. szept. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!