Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi alapján és milyen kerékpárt...

EagleHUN kérdése:

Mi alapján és milyen kerékpárt válasszak?

Figyelt kérdés

Mostani kerékpárom (Első teleszkópos acélvázas Giant boulder.) túlzottan leharcolt állapotban van, gyakorlatilag mindent cserélni kellene rajta.


- Max 200k -t szánok rá.

- Hosszabb túrákra, rövid munkába járásra és rövidebb hegyek között erdőben köves sáros talajon is használom a mostani bringám.

//Tudom hogy multifunkciós kerékpár nincs, így az sem baj ha a mostani lesz az erdőben való bringázásra és az új a hosszabb távú túrázásra.//


-Divat és kinézet nagyon nem érdekel.

-Kényelmes legyen hosszú távon is.

-Gyorsan föl és leszerelhető csomagtartót lehessen rátenni, kerékpártúrás táskával.


- Gondolom ez az árkategória már belefér abba hogy alumínium vázas legyen!?

- Milyen márka lenne a jó, mi fér ebbe bele?


Köszi a válaszokat.



2016. márc. 30. 15:56
1 2
 11/12 anonim válasza:
hervice!!!50%
2016. jún. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Már megvettem azon a hétvégén! 150k volt 40% leértékelve. Némi kiegészítőkkel amelyek szintén 30% al voltak leértékelve 170k-t fizettem érte.

Nagyon szuper. :)

Pár a hidraulikus tárcsaféket kicsit túlzásnak tartom, de kikapcsolható teleszkóp csak ilyen bringán volt. Nem lett volna sokkal olcsóbb az ennél kevesebbet tudó bicó.

Ez volt nekem 150k ért (250 helyett):

[link]

Plusz rászerelnek mindent amit kérek ingyen!

Beállítják szervizelik is 1 évig ingyen ha kellene!

2016. jún. 24. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!