Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mitől lyukadhatott ki a Rock...

Mitől lyukadhatott ki a Rock Shox xc30 első teleszkópom?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

Gyk

3. Éve lesz meg. Eddig aránylag jól működött elégedett voltam. Tavaly tavasöszal ki lett belül tisztítva, szervízelve. Jól is működött nyáron igaz télen nagyon bekeményedett. Idén télen újra bekeményedett de most ahogy jó idő van működik viszont 1-2 lyulat vettem észre az alumíniumban aminek nem kellene ott lennie.

Tud valaki többet mint én ami semmi? :)


2016. ápr. 4. 11:31
 1/5 A kérdező kommentje:
És a lyukon keresztül látni a becsúszó szárat mozogni.
2016. ápr. 4. 12:45
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez úgy néz ki, mintha valami oldalba szúrta volna.

A sérülésnél látszik a fémszín, szerintem nem korrózió okozta. Hogyan tároltad a télen a bringát?

2016. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bent volt a garázsban. Viszont érte só meg hó. De nem kivűről ba ütve hanem olyan mintha belülről "robbant" volna ki.
2016. ápr. 4. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Még anyagfáradás is szóba jöhet, illetve ha a sérülésnél volt egy szerkezetileg gyenge pont, akkor a keletkező feszültség ott oldódott fel. Jobb ötletem már nincs, esetleg valaki szándékosan szétcseszte:)
2016. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az még valahogy. De szándékosan kizárt. Belülről csak valami manók támadhatták volna meg.
2016. ápr. 5. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!