Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országútira milyen külső...

Dikk kérdése:

Országútira milyen külső gumit vegyek?

Figyelt kérdés
A kerékppár egy Gepida Bandon 810. A méret 700x23c. Most egy Schwalbe Blizzard van rajta elől hátul, de már erősen csereérett. Néztem helyette egy Michelin Lithion 2-őt, 6200 FT/db áron. Ez jó gumi ennyiért? Tudtok esetleg jobbat ebben az árkategóriában ajánlani(esetleg olcsóbbat)?

2016. ápr. 5. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Continental Ultra Sport és Ultra Race gumikat használok ( az ultra sport kb ilyen árban van, a Race kicsit drágább de az defektvédelmes)
2016. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ezek jobbak esetleg mint amit írtam? Nem sajnálom rá azt a plusz pénzt, a legjobbat szeretném ebben az árban. Nem versenyre kéne. Ahhoz melyik a legjobb?
2016. ápr. 6. 20:40
 3/4 Wadmalac ***** válasza:

Nézd meg esetleg még a Michelin Pro4 tubulart.

Bizalomgerjesztő a mintázata, tapadásra meg tapasztalatom szerint mind jó.

2016. ápr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Contiról váltottam pont Michelin Lithion 2-re (hajtogatós). Jobb. Súlya is jó és alig van gördülési ellenállása.

A 6200 jó ár érte. Nyugodtan vedd meg.

2016. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!