Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen mountain bike-ot...

Milyen mountain bike-ot vegyek 50 ezer Ft körül 177cm magassághoz?

Figyelt kérdés

Mountain Bike-ot szeretnék venni. 177 cm magas vagyok.

Kénytelen vagyok látatlanban megvenni webáruházból, mert ott mindig olcsóbb, mint mondjuk egy szalonban, ahol ki van állítva.


Találtam egyet, ami tetszene: Schwinn-Csepel Magnum.

Az vele a baj, hogy online kalkulátorok szerint a 177cm magasságomhoz ebből 18-as vázméretű kéne és sehol nem találok raktáron ilyet.


A 16-osra (ami több helyen kapható) meg van, aki azt állította, hogy gyerekbicikli, van, aki pedig azt, hogy ha feljebb rakom a kormányt és az ülést akkor ugyanolyan jó lesz az is. Most akkor melyiknek higgyek? Meg merjem rendelni?


Ha szerintetek túl kicsi lenne a 16-os, akkor ajánlanátok egy másik típust, ami a magasságomhoz illik, hasonló árban van (56 ezer Ft) és megbízható minőségű?


Én a Csepelben megbízom, mert 10 évig használtam Csepel biciklit és sosem volt vele bajom. Tudom, hogy vannak jobbak, de nem kaszkadőrködni akarok a biciklivel vagy versenyezni, csak hagyományosan biciklizni különböző terepeken (aszfalton vagy földúton).


Van tehát hasonló árban megbízható MTB, ami kapható az én méretemben is? Vagy vegyem meg simán ebből a 16-osat?



2016. máj. 2. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Decathlonból btwin.
2016. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"Decathlonból btwin."


Adnál linket?

Én Btwin márkájú Mountain Bike-ot csak 650 ezer Ft-ért találtam. Ismétlem 56 ezer Ft körülit keresek!

2016. máj. 2. 09:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Te melyik adot nezed?


[link]


A legdragabbak sem kerulnek 650 ezerbe...

2016. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

szerintem is decába vegyél, ott legalább ezekre az ötvenezres fosokra is rendes garanciát adnak, és ki tudod próbálni.


csak olyan bicót rendelj, amit már kipróbáltál, és tudod, a mérete jó lesz. És csak akkor rendelj, ha össze is tudod rakni a bicót, mert szétszerelve szállítják. Ha meg nem tudod összerakni, akkor úgyis otthagyod a különbözetet a bringaszervízben. (ugyanis netes rendelésnél nem olcsóbban kapod meg a bringát, hanem nem veszed meg az összeszerelést, meg a beállítást, utánállítást).


Az is könnyen előfordulhat, hogy speckó szerszámot kell venned a bringa beállításához. az is extra költség...

2016. máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A tescoban a GTX az szar bicikli? bocs h nem nyitok új kérdést de akkor már érdekelne. Van 40 000 ért teleszkopós tárcsa fékes( persze bowdenes nem olajos) GTX az hamar szétesik? Tapasztalat?
2016. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szar bicikliben benne van a bicikli szó, a tescos izé az nem érdemli meg ezt a szót... Ipari hulladék.
2016. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

tapasztalat, hogy 40ért egy tisztességes teleszkópot sem lehet kapni, nemhogy teleszkópos tárcsaékes bringát.


50ezerbe nem fér bele a teleszkóp, csak idióták vesznek ilyet. Viszont kapsz egy merevvillás hi-ten acél montit, alapfelszereltséggel a dekában. idd el, jobb lesz az. 40ezres teleszkópos bringával életveszély terepre menni, ha meg oda nem mész, akkor minek, a teleszkóp miatt csak nehéz lesz hajtani...

2016. máj. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sima utcai használatra kell :D de akkor nézek mást a tescosban én sem bízom.
2016. máj. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Alex Fly ***** válasza:
Ennyiért jhasználtan kaphatsz használhatót...
2016. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért, lehet újonnan is venni használt autót?:D

Meg használtan venni új autót?

2016. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!