Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen mountain bike-ot...

Milyen mountain bike-ot vegyek 50 ezer Ft körül 177cm magassághoz?

Figyelt kérdés

Mountain Bike-ot szeretnék venni. 177 cm magas vagyok.

Kénytelen vagyok látatlanban megvenni webáruházból, mert ott mindig olcsóbb, mint mondjuk egy szalonban, ahol ki van állítva.


Találtam egyet, ami tetszene: Schwinn-Csepel Magnum.

Az vele a baj, hogy online kalkulátorok szerint a 177cm magasságomhoz ebből 18-as vázméretű kéne és sehol nem találok raktáron ilyet.


A 16-osra (ami több helyen kapható) meg van, aki azt állította, hogy gyerekbicikli, van, aki pedig azt, hogy ha feljebb rakom a kormányt és az ülést akkor ugyanolyan jó lesz az is. Most akkor melyiknek higgyek? Meg merjem rendelni?


Ha szerintetek túl kicsi lenne a 16-os, akkor ajánlanátok egy másik típust, ami a magasságomhoz illik, hasonló árban van (56 ezer Ft) és megbízható minőségű?


Én a Csepelben megbízom, mert 10 évig használtam Csepel biciklit és sosem volt vele bajom. Tudom, hogy vannak jobbak, de nem kaszkadőrködni akarok a biciklivel vagy versenyezni, csak hagyományosan biciklizni különböző terepeken (aszfalton vagy földúton).


Van tehát hasonló árban megbízható MTB, ami kapható az én méretemben is? Vagy vegyem meg simán ebből a 16-osat?



2016. máj. 2. 09:14
1 2
 11/11 Alex Fly ***** válasza:

@K. R. : Most ez hogy jön ide? A kérdező egy megadott összegből szeretne MTB-t venni. Az általa említett keretből megbízható új kerékpárt nem fog kapni. Gondolom nem az a célja, hogy a vásárlás után rövid idő alatt még 10-15 ezret ráköltsön, hogy használható legyen...

Használtan viszont már elég jó felszereléssel ellátott, időtálló modelleket lehet kifogni.

2016. máj. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!