Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen hosszú egy mountain...

Milyen hosszú egy mountain bike? Liftbe befér?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy mountain bike-ot és azt számolgatom, hogy beférne-e a liftbe? A tizediken lakunk, úgyhogy ide felgyalogolni egy 15kg-os biciklivel borzalmas lenne.


Ti be szoktátok rakni liftbe a MTB-otokat? Befér?

A mi liftünk kb. 160 cm keresztbe.


Elfordított kormánnyal jobban befér?

Vagy felemelitek a kerekét? (csak akkor meg összekoszolnám vele a lift falát. Nem akarok cirkuszt belőle)



2016. máj. 3. 06:53
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem felállítod hátsókerékre, és figyelsz, hogy ne legyen koszos :D Úgy a legegyszerűbb szállítani.
2016. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi, de ez azért elég nehézkes.

Megtenné valaki, hogy leméri a sajátját? 19-es vázméretűt vennék 26-os kerékkel. Ha valakinek van ilyen, kérem tegye már meg, hogy leméri nekem! (csak a hosszát)

Köszönöm!

2016. máj. 3. 10:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, fektetve nem fog beférni, csak ha egy kerékre kapod.
2016. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Továbbra is várom válaszát annak, aki hajlandó lemérni vagy megmondani egy ilyen bicikli hosszát.

Nem fektetni akarom, hanem állva betolni és felvinni a lifttel, ha befér.

2016. máj. 3. 16:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is viszem a biciklit a liftbe, de a mi liftünk nincs 160 cm keresztbe, kb. 130. Ha nagyon összehúzom magam, akkor elférek.
2016. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lényegtelen kinek milyen hosszú a bringája, mert ahány gyártó, annyiféle geo, vannak rövid mtb-k, és vannak hosszúak is. Egyszerűbb ha fogod magad, és kipróbálod, befér-e a bringád a liftbe. Nem sok értelme volt kiírnod a kérdést, mert kb 5 perces mutatvány, hogy kimész a lifthez a bringával, és teszel egy próbát.
2016. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Wadmalac ***** válasza:

"de ez azért elég nehézkes"

Mi? Egy kerékre kapni?

Ebben a pózban még röhögve tolni is tudod.

Esetleg akkor lehet probléma, ha éppenséggel egy 40 kilós, 160 centis lány vagy.

Esetleg. Mert az exem ekkora volt és nem jelentett neki gondot.

2016. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20 emeletesben lakok, mindenki 1 kerékre állítva viszi lifttel a bringát, nyilván mert úgy fér csak be. Na főleg ha még 3-4 ember is be akar szállni mellé akkor muszáj. És ez nem egy nehéz mutatvány senkinek.
2016. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fel kell állítani a bringát. Semmi nehézkes nincs benne, ha ennyi izom nincs rajtad, akkor ne biciklizz...


Én felállítom, fél kézzel tartom, másikkal nyomom a gombot. Általában hozzá sem ér a lift falához, ha mégis, azért az mosható, a kerék meg nem trágyadombon járt, max. poros lesz kicsit. 160 centi magas és 48 kilós nő vagyok, a bringám 13-14 kiló körül van, nem érzem megerőltetőnek a mutatványt...

2016. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!