Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek ez jó bicikli a...

Szerintetek ez jó bicikli a városba rohangáláshoz? (Link! )

Figyelt kérdés
[link]
2016. máj. 7. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
jó, de én inkább néznék valamit használtan. a felszereltségéhez képest drága, és annyira nem jó, mint amennyire fájna, ha ellopnák.
2016. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, ennyiből ha veszel egy jó használtat, aminek a váza kényelmes neked, felszerelheted baromi jó cuccokkal.
2016. máj. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használtat miért venne ? Lopás ellen az újra tesz láncot sodronyt , ez nem érv . A használtan nincs garancia és nem 0 km-es . Továbbá az alkatrészek ára még kitesz közel egy bringa árát , plusz szerelési költség . Ez öngól , lesz egy drága felújított gép ami felét se éri . Az új csak előnyökkel jár . GENESIS klassz , nem kell csúcs profi Merida CUBE Ttrek városba .
2016. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Lopás ellen az újra tesz láncot sodronyt , ez nem érv ."


Nincs az a bicikli, amit ne tudnának ellopni, ha el akarják. Legalább részlegesen. Értsd: ha a keret zárod le, ellopják a vázat. Ha a vázat zárod le, ellopják a kerekeket. :D Hát ilyen félig otthagyott biciklit láttam már! Én sem vennék soha új biciklit. Nem hiányzik nekem, hogy több, mint százezer forinttól lovasítsanak meg.

2016. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdést olvasd el és értelmezd : jó e a bemásolt bicikli ... erre a két válasznak köze nem volt a témához . Nem az érdekelte vegyen újat vagy romosat mert nem tudja melyiket bugázzák . Saját pánikotokat erőltetitek a normál megközelítés ellenében .
2016. máj. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!