Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országúti kerékpár-klub...

Országúti kerékpár-klub Budapesten?

Figyelt kérdés
Amatőr országutis vagyok, és úgy gondoltam szívesen eljárnék klub edzésekre is. Tudtok olyan klubot Budapesten ahol ez lehetséges?

2016. máj. 8. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden szerda reggel szokott lenni "Coffee Ride" ide bki elmehet és ha ott vagy kicsit körbe kérdezel a lehetőségekről. ~20-an szoktak lenni azért.

[link]

[link]

Amúgy meg jelentkezz strava-ra, ott is lehet csoportokat találni, vagy kövess be embereket és csapódj hozzájuk edzésre. pl egy ilyenre, ha elég bátor vagy:)

https://www.youtube.com/watch?v=edfPdRhZ79s

2016. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég sok egyesület van, valahol biztosan foglalkoznak amatőrökkel is: BVSC, KSI, Tipográfia
2016. máj. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Strava-t már régebbóta használom, de csak az útvonalkirajzolós funkciója miatt. Megnézegetem jobban, hátha találok valami csapatot rajta, akik mellé odaverődhetek.

A coffe ride a képekből és viedókból itélve már nem kezdő brigád, de tanácsot azért biztosan tudnak adni ők is!

Köszi a válaszokat :)

2016. máj. 9. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ott is van 3 csoport A-B-C, A: a "kemények", C: akik csak tekerni akarnak kicsit lazább tempóban. Szóval meg fogod találni a neked megfelelőt. Amúgy egy szebb napon 50-60-an is szoktak lenni.
2016. máj. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!