Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklikről "mindent". Szeretn...

Biciklikről "mindent". Szeretnék venni egy kerékpárt és jó lenne egy kis világosság is a nagy sötét folt helyett a kerékpározás és rejtelmei témában. Mit érdemes tudnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval biciklit szeretnék venni, de nem akarom elkapkodni sem, ill. mielőtt megvenném, felkészülnék a témában. Lassacskán szeretném elfelejteni a BKV-t, és az autókázást is.


164 cm vagyok és 55 kg. Jelenleg nem túl erős izomzatú.(Lány)

Túrához(nem vészes terepen)és rövidebb városi közlekedéshez keresek biciklit. A design kevésbé vagy nem, inkább a megbízhatóság és a kényelem számít. Nem számít, hogy fiú, vagy lány bicikliről van szó.



A bicikli védelem témájában már olvasgattam.

Az viszont, hogy milyen maszkot érdemes venni, még nem tiszta. Nyilván a legmagasabb besorolásút, ha már...de hogy ezen belül milyet, a vélemények megoszlanak a fórumokon.



Biciklit hogyan és honnan érdemes venni?

Hallottam szerencsés esetekről, amikor valaki majdnem fele áron jutott hozzá (pl. 230 helyett 120), mert utolsók között volt, nagyon alacsony...stb, ezért nem írom, milyen kategória lehetne, inkább csak annyit, hogy 50-120 Ft-ot költenék (még nem döntöttem), tehát így elsőre, amikor nem csak eltolok egy biciklit egy ismert lánctól, fizetek és ennyi, nem költenék sokat.


Ebayről érdemes venni? Ha igen, honnan?

Vegyek csak tartozékot, rakassam össze?


Szóval minden érdekel. Újabb könyvek is, ahol jó leírásokat találok.


Előre is Nagyon Köszönöm a segítséget!


2010. ápr. 9. 12:17
 1/1 anonim válasza:

Itt nézz körül szerintem. Lehet nem találod meg minden kérdésedre a választ, de az alapokat jól leírja:

[link]


Na és persze bújd ezt az oldalt (fórumon tuti segítenek konkrét kérdésekben):

[link]

2010. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!