Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek milyen jó bicikli...

Adorgyün kérdése:

Szerintetek milyen jó bicikli a Btwin rockrider 350?! Pl:teleszkóp, váz erőssége, felni erőssége stb. és még, hogy mennyire alkalmas egy olyan pályán amelyben pár kicsi ugrató van a többi meredekebb buckás lejtő igazából egy ilyen terepen hogy bírja?

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 20:20
 1/6 ittittitt válasza:
miért akarsz dekatlonos fost venni? akkor menj be a teszkóba és vegyél ott ,és még pénzed is marad.
2016. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kemény terepre akrobatikára alkalmatlan , a kerék hajrás teló alap rajta . Kisebb erdei utakra emelkedős lejtős utakra , macskakőre megfelel . Ára jó mert aluvázas , hasonló acélvázas mtb teló nélkül 50 körül kapható .
2016. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lenord válasza:

Nem akarok lenézni ill, magasztosítani bicajokat, inkább írok egy két alap dolgot, amiből tudsz kalkulálni. Vannak simafalú és duplafalú felnik (kerekek) A simafalú kb 60 kg-os ütést bír ki, a duplafalú kb 120 kg-t. Ez nem azt jelenti, hogy én 60 kg vagyok és engem elvisz, hanem ha nekicsattanok a járdaszigetnek, ekkora ütésnél deformálódik.

A teleszkópok között van rugós, olajos, sőt levegős is amit pumpával kell megfelelő nyomásra fújni. A neten utána nézhetsz melyik gyártó milyen árakkal dolgozik. Sajnos igaz, hogy a drágább, jobb! szokták nézni a rugóutat mekkora.

A váz.... lehet acél és alu. Az alu mindig drágább. érdemes megnézni a heggesztések minőségét, sokat elárul, amivel versenyezni is lehet, az használtan is 200e. a tengelyek 4csapágyasak. a racsni kazettás, ami a legkissebb fogszám esetén 11.

Az ár sokmindent elárul, egy jobb minőségű bicaj 100 körül kezdődik és a határ a csillagos ég. Remélem segítettem!

2016. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 21. 16:05
 5/6 anonim válasza:
a "dekatlonos" egyáltalán nem „fos"! nem egy bicajt kipróbáltam már, jelenleg mountain bike-ból rockrider 340 van, és arra, amire szeretném használni, kiváló! az alkatrészek stabilak, bírják a strapát. Nagyon pontos bicaj! Jó kis útitárs!
2016. jún. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A decatlonos kerók nem Tesco, Neuzer, Csepel szintűek jóval fölöttük álnak.


Nem egy ismerősöm használ terepre Rockrider 340,520 és nagyon is beváltak.

2016. dec. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!