Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi lehet a baja a biciklimnek?...

Mi lehet a baja a biciklimnek? Vigyem szervízbe? Cseréltessem a középrészemet?

Figyelt kérdés
Pár hete bevittem a biciklimet a szervízbe mert mozgott a középrészem..Ma megint elkezdett mozogni és ráadásul még ha tekerek,kattog,pattog,recseg,ropog..Vettem új pedált rá gondoltam attól megszűnik..Nem most kezdődtek ezek a recsegések hanem 1-2 hónapja...A mostani középrészemmel a szerelő szerint semmi baj nincsen...Hozzátenném hogy egy régi fajta bicikliről beszélünk és arra gondoltam hogy esetleg el van avulva a középrész hogy emiatt kattog...Arra gondoltam a legjobb lesz ha kicseréltetem az egész középrészt egy újra...
2016. máj. 31. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem a középrész lazulása okozta ezt.


Utána megnézném, hogy a golyók rendben vannak-e ott a pedál környékén.

2016. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:
Monoblokkot lehet kapni még ékes hajtókarhoz is. Én erősen javaslom a beruházást, egy életre lenn lesz a gond az ilyen bosszúságokról.
2016. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még mindig nem oldódott meg pedig bevittem szervízbe azt mondták hogy valamit generáloztak rajta...Meg a golyókat helyrerakták..Ezzel csak az a baj hogy érzem tekerés közbe hogy lötyög a középrészem..Ha rálépek a pedálra álló helyzetbe fel le mozog a középrészem,ha kézzel próbálom mozdítani stabil és nem mozog semerre...Lehet hogy meg fog szűnni ez idővel és menet közbe is stabil lesz..kb 1 hete vittem szervizbe..
2016. jún. 8. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.


Úgy kell megnézni, hogy álló helyzetben oldalról magad felé húzod. Ha úgy lötyög akkor rossz.

2016. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

"Ha rálépek a pedálra álló helyzetbe fel le mozog a középrészem"

Nem biztos, hogy értem. Mit jelent a fel-le?

Az egy tengely, ami "billegni" tud és-vagy jobbra-balra kotyogni.

2016. jún. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!