Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az aluvázas kerékpárok hamar...

Az aluvázas kerékpárok hamar tönkre mennek?

Figyelt kérdés

Azért adják el a tulajok 2-3 év múlva, mert félnek, hogy alattuk ketté törik.


Idővel elfárad az anyag és reccs.


Még az acél vázas bringák örök életűek.



2016. jún. 17. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
110 kg terhelésre készítik ezeket átlagosan , de mind túl van tervezve többet kibír . Alu nem rozsdál de hajlik egy nagy bukás után , acél törik és könnyebben javítható . Tíz év felett is vannak bringák amik aluvázzal bírják , használtat nem érdemes venni . Járkálni kisebb távon acél jobb , túrára komolyabb igénybevételre alu .
2016. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Túrára Aluvázas hmmmm használtan 70ért láttam egy Aluvázast KTM-et
2016. jún. 17. 17:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy 50 ezres biciklivel nyomtam le 22 ezer kilométert, néha erdőztem, ugrálgattam csak ilyen kicsiket és nem lett soha baja a 100 kilóm alatt. 4 év után eladtam mert a kerekek nem bírták de már sokat rájuk költöttem.
2016. jún. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha így lett volna! akkor csak normális kerekeket veszel hozzá nem eladod.
2016. jún. 17. 20:36
 5/5 tothp ***** válasza:

Én "vashívő" vagyok. Outim egy hagyományos muffos Koga miyata. 25 éve megvan(és nem újonnan vettem). viszonylag keveset használom, ezért még csak a 4. szett kereket használom. meg ki tudja hányadikat az összes többiből (érdekes, az ős 105-ös váltó viszont még mindíg jó)

A MTB még alig húsz. Alapktegóriás Scott peak. Hegesztett cro mo váz. Festeni már kellett, minden alkatrész többszörösen lerohadt már róla. Eleinte cc versenyeztem, aztán sokcsomagos alpesi túrákra mentem. Még megy és üzembiztosan.

2016. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!