Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit csinaljak? Vettem délelőtt...

Mit csinaljak? Vettem délelőtt egy biciklit, pár órával utána csak úgy kidurrant a kereke.

Figyelt kérdés
Nem volt hasznalva, leraktam a garazsban, aztan egyszer csak leeresztett a kerek. Gondolom lyukas lett valahol, de csak ugy tarolas kozben hogy lyukadhat ki? Vigyem vissza, a garancia kereteben vajon megcsinaljak-e? Vagy ha itthon ragasztjuk, az ervenytelenitheti a garanciat?
2016. jún. 25. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Autóval hoztad el ? Fújd fel és a szelepeket vizsgáld meg alaposan . Reggel ha lapos akkor hívd fel a forgalmazót meséld el a dolgot . Semmit se csinálj vele addig .
2016. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A gumira sosem adnak garanciát, ez mindig szerepel a garancialevélen is
2016. jún. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen autoval lett elhozva. De ott tuti nem lyukasztotta ki semmi, meg akkor gondolom folyamatosan eresztett volna. Igy meg csak egyszer ssssz es kész.:D


Azt nem tudom gumira adnak-e garanciat, de az milyen mar,hogy veszel tobb tizezerert egy bringat, "menetkeszen" odaadjak es aztan mielott raulnel mèg költs rá egy rakat idot es penzt.. :S


Koszi a valaszokat!

2016. jún. 26. 03:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Szög nem lehetett ha rá sem ültél , a szelep vagy a belső a hibás . Nézz meg pár jutub videót hogyan kell kereken belsőt cserélni , ismerős is segíthet . Egy belső 800-1200 Ft , ezt nem érdemes behajtani . Talán csak akkor ha szelep teljesen rossz és azonnal leereszt és a külső teljesen pormentes .
2016. jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Visszavittuk, ugy nez ki gyari hibas volt így megcsinaljak ingyen :)
2016. jún. 27. 15:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Becsüld meg őket, mert ez inkább a vevőmegtartás kategória, annyira olcsó egy belső, hogy ezen nem akartak vitázni még akkor sem, ha a gumira tényleg semmi garancia nem jár, és jogszerű lett volna elutasítani a kérésed.
2016. jún. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol vetted, ha szabad kérdeznem? :)
2016. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!