Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

90 napos diéta. Ti mennyit híztatok vissza utána? És gyümölcsöt lehet délután is enni, nem csak délelőtt?

Keress kérdéseket hasonló témákban: diéta, fogyás, étrend, gyümölcs, vacsora, reggeli, ebéd, nassolás, étel

2015. nov. 22. 20:47  Privát üzenet  

A válaszok
ha tudod h a 90napos dietaval vissza lehet hizni akkor miert akarsz belekezdeni? gondolom tudod hogy 3nap hizlalo nap(szenhidrat kemenyito gyumolcs-napok) es csak a feherje nap az amikor lehet "fogyni"..a helyedbe feherje dietat csinalnek vagy teljes eletmodvaltast...

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. nov. 23. 15:41 Privát üzenet

Én nem híztam vissza, mert leszoktatott a nagy zabálásokról. Gyümölcsöt egész nap csak gyümölcsnapon lehet enni. A többi napokon csak reggel.

Amúgy nekem ezzel a fogyókúrával nem a visszahízással voltak gondjaim, bár csak ennyi lett volna. Iszonyatosan elkezdett hullani a hajam, szinte csomókban húztam ki. Meglett az eredménye, hogy négynaponta kaptam meg bizonyos tápanyagokat. Szóval lefogyni lefogytam de milyen áron.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2015. nov. 24. 11:08 Privát üzenet
Én 2-3 hétig csináltam csak, de azt tudom hogy délelőtt is és délután is lehet, de délután már kevesebbet :)

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2015. nov. 25. 14:19 Privát üzenet
szatam9a nevű felhasználó válasza:

nem ajánlott. gyümölcsökben sok a cukor. még akkor is ha gyümölcs.

reggelire zabpehely fontos.

rost van benne fehérje. lassan bomlik le, beindítja az anyagcserét.

A válaszíró 25%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2015. dec. 17. 15:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha csak délelőtt eszek délután emg csak iszok akkor fogyni fogok?
Délelőtt szénhidrát, délután fehérje. Fogyott már le így valaki a nélkül, hogy tornázott volna?
Miért baj az, ha valaki délelőtt alig eszik, délután pedig sokat?
Ha reggel/délelőtt eszek meg fél tábla csokit, az nem olyan hizlaló, mintha délután enném meg?
Most kezdeném a diétát, de már az elején megakadtam, mert az egyik helyen azt írják hogy háromszor lehet egy nap enni, a másik helyen meg hogy ötször. Délelőtt gyümölcsöt,...
Reggel és délelőtt gyümölcsöt ettem, délután salátát zöldségekkel+sajttal. Elrontottam így a fehérje napot? Mi a teendőm?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!